Niepubliczne Przedszkole Prywatny Żłobek – Poznań Rataje Nowe Miasto

TATO,JUŻ LATO! Podsumowanie miesiąca – CZERWIEC 2018 w PRZEDSZKOLE KRÓLEWSKIE

Witajcie w kolejnym miesiącu! Było upalnie, było mroźnie,ale przede wszystkim było zabawnie i bardzo edukacyjnie! Czerwiec to czas zabawy, odkrywania i poznawania nowych rzeczy. To także czas rozstań Ale! To później!

Miesiąc rozpoczeliśmy od świętowania Dnia Dziecka i oblewania się wodą w baaaardzo gorący dzień Użyczyliśmy do tego węża ogrodowego,a dzieci mogły przynieść swoje stroje kopielowe

Później mieliśmy specjalnych gości: Wolontariuszkę z Fundacji Wiewiórki Juli i Pana Hasana, który pochodzi z Nigerii.

Nauczyliśmy się dzięki nim jak prawidłowo szczotkować nasze ząbki podczas Warsztatów Stomatologicznych z Panią Wolontariuszką i trochę „łykenliśmy” innej kultury dzięki Panu Hasanowi, który opowiedział nam o swoim kraju i nauczył podstawowych słow w swoim dialekcie.

Mieliśmy także trochę sportu uczestnicząc w Festynie Sportowym w Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie zdobyliśmy medale! Oczywiście bawiliśmy się także w przedszkolu ucząc się zasad bezpieczeństwa, obcowania z ogniem, warzyw i owoców sezonowych oraz roli niektórych owadów w przyrodzie.

Miesiąc zakończył Rodzinny Piknik, gdzie obie grupy zaprezentowały przygotowane układy taneczne. Wręczyliśmy podziękowania , nagrody i wlasnoręcznie robione prezenty.

Wspólnie pożegnaliśmy dzieci, które opuszczają w tym roku placówkę! Mamy nadzieję,że odwiedzicie nas jeszcze! A wszystkim dużym i małym życzymy udanych wakacji!  

Pozdrawiamy i zapraszamy do zobaczenia podsumowania w formie pdf i odwiedzenia naszego fanpage! Przedszkole Królewskie