Niepubliczne Przedszkole Prywatny Żłobek – Poznań Rataje Nowe Miasto

Kiedy Przedszkole pachnie kwiatami! Podsumowanie miesiąca Maj 2018! Przedszkole Królewskie

Witamy w nowym miesiącu! Witajcie w Przedszkole Królewskie w Poznaniu! Wciąż czerpiemy z Wiosny jak najwięcej.

Pojawiło się więcej słońca co oznacza więcej eksploracji wśród przyrody! W Maju kwitnie najwięcej kwiatów także i my rozpoczęliśmy sadzenie nowych kwiatów i przyglądaliśmy się jak rosną już zasadzone Nie zabrakło także innych wartościowych atrakcji!

Smoki rozpoczęły przygodę z zajęciami technicznymi – tworzyły pierwsze instrumenty! Umuzykalnione są nasze Smoki Uczyły się nowego tańca i kształtowały dalej umiejętności społeczne.

Rycerze i Księżniczki oprócz nauki nowych tańców miały pierwsze PIDŻAMA PARTY w przedszkolu czyli zdecydowały się na nocowanie w placówce. Tak, czytacie dobrze – nasze starszaki zostały w placówce na CAŁĄ NOC! Oczywiście była masa atrakcji jak tworzenie pułapek przeciwko złodziejom,  łapanie duchów, bitwa poduszkowa i wspólny seans.

Maj zakończyły warsztaty z fundacji NaszeZoo na których poznaliśmy zasady opieki nad zwierzętami i przeprowadziliśmy zbiórkę karmy! Zachęcamy do zobaczenia naszego pdf i śledzenia nas na naszym fanpage na facebooku! Pozdrawiamy!

Przedszkole Królewskie w Poznaniu