Niepubliczne Przedszkole Prywatny Żłobek – Poznań Rataje Nowe Miasto

Witaj Wiosno! Podsumowanie miesiąca MARZEC 2018 ! Przedszkole Królewskie

Witaj wiosno! Witajcie cieplejsze dni! Witajcie wszyscy którzy to czytacie! Witajcie w Przedszkole Królewskie w Poznaniu Tak witaliśmy Wiosnę z naszymi przedszkolakami.

W Marcu doświadczaliśmy Wiosnę „na własnej skórze” poprzez obserwację zjawisk. Świętowaliśmy również Dzień Kobiet doceniając tego dnia wszystkie dziewczynki i chłopców za ich starania bycia miłym i pomocnym swoim koleżankom Rycerze i Księżniczki (grupa starsza) rozpoczęła także cykl zajęć „Woda daje życie” gdzie podsumowaniem była wycieczka nad wartę. Odbyło się również przedstawienie wiosenne pt. „Królewna Śnieżka” które sami zaproponowały nasze starszaki.

W tym roku zrezygnowaliśmy z topienia Marzanny za to rozpoczęliśmy przygodę z teatrem. Dzieci wcieliły się po raz pierwszy w aktorów z rekwizytami i kurtyną.  To były wspomnienia! Zorganizowane zostały także Warsztaty Tworzenia Palm Wielkanocnych! Dziękujemy za świetną frekwencję w Sobotnie Warsztaty Przygotowywaliśmy się również do Świąt Wielkiej nocy ale wszystko to znajdziecie w naszym pdf! Miłego oglądania! Pozdrawiamy! Przedszkole Królewskie w Poznaniu