Rekrutacja

Rekru­ta­cja do Niepubliczne Przed­szkole Królewskie i Żłobek w Poznaniu w roku szkol­nym  2020 przyj­mu­jemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.

WYPEŁNIJ formularz na stronie i wyślij do nas w celu umówienia spotkania.

Żłobek Królewski w Poznaniu od 6 miesięcy

Przedszkole Królewskie w Poznaniu od 2,5 do 6 lat

Termin rekrutacji – rekrutacja całoroczna jeśli są dostępne miejsca tel. 61 653 78 64

Opłaty PRZEDSZKOLE:

Pakiety kilkudniowe !

1 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 w cenie 100 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne

3 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 w cenie 300 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne

Pełen pakiet:

• Czesne 400 zł miesięcznie + wyżywienie 300 zł od godz. 7.00 do 17.00 ( w cenie czesnego zajęcia dodatkowe : język angielski plus, lekcje tańca, lekcje śpiewu, teatrzyki, metoda dobrego startu, zajęcia doświadczalne, zajęcia sensoryczne, zajęcia kulinarne.
  • Opłata jednorazowa za przygotowanie miejsca dla dziecka oraz ubezpieczenie na 2 lata  390 zł

Opłaty ŻŁOBEK:

Pakiety kilkudniowe!

1 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 cena 400 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne
3 x w tygodniu od godz. 7.00 do 17.00 cena 700 zł miesięcznie w tym pełne wyżywienie oraz zajęcia edukacyjne

Uwaga rodzice ! U nas dofinansowanie jeśli tylko jeden z rodziców rozlicza podatki w Poznaniu.

• Czesne dla rodziców obejmujące inne dofinansowania wynosi 1150 zł miesięcznie + 15 zł stawka dzienna              ( stawka obejmuje dofinansowanie maluch+ ).
  • Czesne 1450 zł + wyżywienie 300 zł w pozostałych przypadkach.
  • Opłata jednorazowa za przygotowanie miejsca dla dziecka oraz materiały plastyczne 390 zł.

Jak zapisać dziecko:

1. Wypełnij kartę zgłoszenia Pobierz kartę  zgłoszenia (doc)
  2. Po otrzymaniu karty zgłoszenia powiadomimy Cię o przyjęciu dziecka do przedszkola.

REKRUTACJA TRWA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Karta zgłoszenia do Przed­szkole Królewskie w Poznaniu