Niepubliczne Przedszkole Prywatny Żłobek – Poznań Rataje Nowe Miasto

Aktualności

Opiekun dzienny Poznań rekrutacja na rok 2022

Zapisy ! Opiekun dzienny w Poznaniu przyjmuje zapisy na nowy rok 2022 dzieci z roczników 2019, 2020, 2021 tel.  504 111 224 1 krok WYPEŁNIJ formularz na stronie w zakładce dokumenty przedszkola 2 krok i wyślij do nas na adres krolewskie.4@interia.pl w celu umówienia spotkania. Zapraszamy Infromacje tel. 504 111 224

Przedszkole POZNAŃ – Podsumowanie miesiąca GRUDZIEŃ 2021

Witamy Przedszkole Królewskie w Poznaniu Mroźny grudzień już za nami. Mieliśmy masę atrakcji i nowych form plastycznych! Tworzyliśmy karmniki dla ptaków, uczyliśmy się jak wygląda ptak i jakie odgłosy wydaje. Nauczyliśmy się także tańca i pioseneczki dla wszystkich Babci i Dziadków  z okazji ich święta! Mamy nadzieję,że podobało się Wam jak tańczymy, śpiewamy i gramy na instrumentach! W tym miesiącu mieliśmy także balik karnawałowy. Więcej znajdziecie w pdf poniżej lub na naszym fan-page! Pozdrawiamy! Żłobek Artystyczno – Przyrodniczy Królewski II w Poznaniu

Przedszkole Poznań – Podsumowanie miesiąca listopad 2021

Witamy w Przedszkolu Królewskim! Nasze Przedszkole jest nastawione na rozwój poprzez zajęcia plastyczne. Niestety pogoda nas nie rozpieszcza do wycieczek (mróz i ziąb) za to mamy dużo czasu by stworzyć piękne dzieła Zimowe! Rękawiczki, aniołki z wykorzystaniem waty, czapeczki na mróz z bibuły i tworzenie masek karnawałowych. Nie zabrakło także zabawy przy znanych hitach zimowych :)) Nasze Zaczarowane Żabki i Elfiki spisały się doskonale! Na dole przedstawiamy pdf z podsumowaniem miesiąca wraz z pracami dzieci 

Przedszkole POZNAŃ – Podsumowanie miesiąca LISTOPAD 2017

Witajcie w Przedszkolu Królewskim Ciociu coś tam leci! Tak to liście dzieci! Jesień w naszym przedszkolu mieni się barwami tak jak na zewnątrz. Robi się coraz zimniej,ale nie rezygnujemy z spacerów – chociaż krótkich. Zapoznaliśmy się z zwierzątkami leśnymi – jak wiewiórka i nawet spotkaliśmy Kota Filemona! Nie zabrakło dodatkowych atrakcji – maski andrzejkowe! Żeby tego było mało – poznaliśmy co to patriotyzm i czynnie uczestniczyliśmy w święcie 11 listopada – już kojarzymy nasze barwy! Nie zabrakło także działań sensorycznych czyli zabawy cieczą nienewtonowską i piaskiem kinetycznym! A wszystko na naszym fan-page lub pdf poniżej! Zapraszamy i pozdrawiamy